Vyšetrenie momentálne neposkytujem, prosím obráťte sa na www.irisdiagnostika.sk

Irisdiagnostické vyšetrenie

Iridologické vyšetrenie

Priebeh vyšetrenia

Hneď na začiatok Vás chcem upozorniť, že sa nemusíte ničoho báť, diagnostika z očí je úplne bezbolestná. Priebeh vyšetrenia prebieha asi takto: Prídete na dohodnutý termín a nafotím (fotí sa samozrejme bez blesku) si vaše očká čo zaberie asi 3 minúty. Potom vám prezriem lupou oči a očné bielka čo potrvá zhruba okolo 10 - 15 minút. Po prezretí vašich očí si zapíšem vaše informácie a zdravotné problémy ktoré vás trápia. Potom máte prestávku cca 1 až 2 hodiny, podľa potreby. Medzičasom zatiaľ vyhotovím iridologickú správu.
Po približne hodinovej prestávke, keď prídete späť, bude nasledovať cca hodinová (podľa potreby aj viac) konzultácia v ktorej vám vysvetlím príčinu vašich zdravotných problémov, súčasný stav orgánov a genetický typ. Následne vám poskytnem možnosti na odstránenie vašich zdravotných problémov, zoznam potravín a výživové doplnky, ktoré najviac prospievajú vášmu telu a mysli, čo potrvá okolo hodinky taktiež podľa potreby.

Pokial nosíte kontaktné šošovky, dojdite prosím na vyšetrenie bez nich.

Ak nemáte moc času navyše, vieme rozdeliť vyšetrenie na dve časti pri čom prvá bude pozostávať s odfotenia a prezretia očí a druhá z konzultácie a oboznámením sa so svojim zdravotným stavom, ktorá sa bude konať v iný deň podľa dohody.

Kontrolné vyšetrenie

Kontrolné vyšetrenie ak je potrebné je zhruba po 3 mesiacoch až roku a zahrňuje kontrolnú diagnostiku, konzultáciu a poradenstvo.

Ochrana osobných údajov

Stiahnuť a prezrieť: ochrana osobných údajov

Všetko pre zdravie
irisdiagnostika
Kŕčové žily

Ako vyliečiť kŕčové žily a predísť ich vzniku prírodnou cestou a výživovými doplnkami.

irisdiagnostika
Očista obličiek

Postup na očistu obličiek pomocou červeného melónu a jeho šťavy.

irisdiagnostika
Zápal močových ciest a mechúra

Ako odstrániť zápal z močových ciest a mechúra, ktorý trápi stále viac a viac ľudí.