Vyšetrenie momentálne neposkytujem, prosím obráťte sa na www.irisdiagnostika.sk

O irisdiagnostike

Irisdiagnostika nehľadá iba choroby ale aj ich skutočné príčiny

Irisdiagnostika je bezbolestná metóda diagnostiky známa už tisícky rokov pri ktorej sa skúma reflexná zóna dúhoviek, zreničiek a očného bielka. Na týchto zónach, konkrétne na dúhovke sa zobrazujú rôzne pigmenty, značky, farby, škvrny a podobne, zatiaľ čo na bielku sa zobrazujú cievky ktoré nám poskytujú dôležité informácie pri určovaní diagnózy.
Mnoho z nás by si myslelo že túto metódu môžu využívať iba ľudia so „záhadnými schopnosťami“, ale v skutočnosti je irisdiagnostika vedecky podložená a opiera sa o podložené fakty, ktoré sú nevyvratiteľné.
Ako by mohli v minulosti naši predkovia či už z Tibetu, Číny, Egypta (viac v sekcii: História Iridológie ) určiť zdravotný stav človeka, pokiaľ nedisponovali technickými vymoženosťami tak ako ich poznáme dnes? Odpoveď je veľmi jednoduchá: Diagnostikou z očí . Ešte stojí za zmienku že prastaré kultúry boli čo sa týka medicíny na veľmi vysokej úrovni.

Ako to funguje?

Predstavte si že Váš mozog je premietačka na stenu, orgány sú filmom a stena na ktorú premietame je naša dúhovka. To znamená, že ak sa v našom tele odohraje nejaký proces, či už zápal orgánu, zlomenina, stres (viac v sekcii: Čo irisdiagnostika dokáže určiť ) alebo čokoľvek iné, náš centrálny nervový systém to zaznamená (skrz neho ide všetka nervová sústava) a premietne ho na našu dúhovku. Čiže to znamená, že celý obsah a proces nášho tela (až na výnimky: Čo irisdiagnostika nedokáže určiť ) je zobrazený na dúhovke oka. Na diagnostikovanie sa používajú očné mapy, ktoré sa vyvíjali desiatky rokov a ešte stále je čo skúmať. Objavujú sa novšie a novšie fakty, ktoré nám napomáhajú lepšie diagnostikovať človeka. Nádherne jednoduché však?

Výhody Irisdiagnostiky

  • hľadá skutočnú príčinu vašich zdravotných problémov
  • je veľmi rýchla a bezbolestná
  • vie stanoviť váš genetický typ (predispozície ku chorobám, typ správnej stravy...)
  • je to diagnostika na celý život!
Ochrana osobných údajov

Stiahnuť a prezrieť: ochrana osobných údajov

Všetko pre zdravie
irisdiagnostika
Kŕčové žily

Ako vyliečiť kŕčové žily a predísť ich vzniku prírodnou cestou a výživovými doplnkami.

irisdiagnostika
Očista obličiek

Postup na očistu obličiek pomocou červeného melónu a jeho šťavy.

irisdiagnostika
Zápal močových ciest a mechúra

Ako odstrániť zápal z močových ciest a mechúra, ktorý trápi stále viac a viac ľudí.